2. 50 гречовини розчинені в 150 грозчинника. Обчисліть масову частку (у відсотках)

розчиненоїречовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.

Ответ:

25%

Объяснение:

маса розчину дорівнює: 150 + 50 = 200 (грам). w = (маса речовини / маса розчину) * 100%. w = (50/200) * 100% = 25%.

Масова частка гречовини в розчині дорівнює 25%.