які з наведених речовин реагуватимуть між собою: хлорид заліза (3), оксид кальция, оксид міді

(2),оксид вуглецю (4), водень, гідроксид натрію, соляна кислота? Підтвердіть рівняннями хімічних реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Серафин Валентин.

Ответ:

Объяснение:

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl

CaO + CO2 = CaCO3

CaO + H2O = Ca(OH)2

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

CO2 + H2O = H2CO3

CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

NaOH + HCl = NaCl + H2O