Обчисліть масу СаС2,що містить 28 % домішок,щоб добути 33 л С2Н2​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубарева Яна.

СаС2 + 2Н2О = С2Н2 + Ca(ОН)2

n (C2H2) = 33л/22,4л=1,473 моль

n (C2H2) = n (СаС2)

M (СаС2) = 64г/моль

m (СаС2) = 1,473*64=94,272 г

m (СаС2) c учетом примесей = 94,272/(1-0,28)=130,93г=131г

Ответ: 131г