до водного розчину калій нітрату масою 250 г з масовою часткою солі 30% додали 15 г kno3 обчисліть

масову частку солі в одержаному розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупенёв Никита.

Ответ:

26%

Объяснение:

900*0.25=225г солі

225+10=235г солі після додавання

900+10=910г розчину

Частка солі=235/910=0,26=26%(приблизно)