СРОЧНО!!!!!!УМАЛЯЮ Знайти сторону прямокутника, периметр якого дорівнює 80 м, а довжина більша за

ширину на 4 м​Алгебра

Ответы на вопрос

Отвечает Кадиленко Богдан.

Ответ:

22 м,  18 м.

Объяснение:

80:2=40 (м) напівпериметр прямокутника

х м - довжина;  х-4 м - ширина

х+х-4=40;  2х=44;  х=22

Довжина 22 м, ширина 22-4=18 м.