Знайдіть: 1. масу сульфур триоксиду (г, до десятих) та 2. об'єм розчину сульфатної кислоти з

масовою часткою кислоти 18% (р = 1,125 г/мл) (мл, до цілих), які необхідно використати для приготування 200 г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою речовини 50%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

Поскольку w = mв-ва / (V • ρ), то получаем:

mв-ва = w • V • ρ = 0,262 • 400 мл • 1,13 г/мл = 118 г

. Из w = mв-ва / mр-ра находим массу хлорида натрия:

mв-ва = w • mр-ра = 0,1 • 250 г = 25 г NaCl

Поскольку mр-ра = mв-ва + mр-ля, то получаем:

m(Н20) = mр-ра — mв-ва = 250 г — 25 г = 225 г Н20.

Объяснение:

это?