Яка маса аргентум 1 нітрату знаходилась в розчині, якщо з нього при дії BaCl2 отримано осад AgCl

масою 0,287 г. ТРЕБА ДУЖЕ ТЕРМІНОВО, МОЖНА ПРОСТО ВІДПОВІДЬ БЕЗ ОБЧИСЛЕНЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Ника.

Ответ:

3,4 г

Объяснение:

m(AgCl)=0,287г

BaCl2+2AgNO3=2AgCl+Ba(NO3)2

n(AgCl)=m/M=0,287/143≈0,02 моль

n(AgNO3)=n(AgCl)=0,02 моль

m(AgNO3)=M*n=170*0,02=3,4 г