СРОЧНО!!! 1.Обчисліть масу розчиненої речовини в розчині масою 800 г з масовою часткою солі 16%

2.Обчисліть масу води в розчині масою 300 г з масовою часткою солі 16% 2.Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, виготовленому з кухонної солі масою 45 г і води масою 855 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксыбай Нурдаулет.

Ответ:

Объяснение:

1 Задача

Дано:

m(раствора)=800 г

w(соли)=16 %

Найти

m(соли)-?

Решение:

m(соли)=w(соли)*m(раствора)/100=16*800/100=128 г

2 Задача

Дано:

m(раствора)=300 г

w(соли)=16 %

Найти

m(H2O)-?

Решение

w(H2O)=100-w(соли)=84 %

m(H2O)=m(раствора)*w(H2O)/100=300*84/100=252 г

3 Задача

Дано:

m(соли)=45 г

m(H2O)=855 г

Найти

w(соли)-?

Решение:

m(раствора)=m(соли)+m(H2O)=900 г

w(соли)=100*m(соли)/m(раствора)=5 %