Визначте масові частини Карбону у бутані та пропані. Зробіть висновки:як змінюється масова

частина (доля) зі збільшенням числа атомів. На русском(определите массовые части карбона в бутане и пропане. Сделайте выводы: как изменяется массовая часть с увеличением числа атомов.

Ответы на вопрос

Отвечает Жеребятьев Владислав.

Ответ:

Объяснение:

M(C₄H₁₀) = Ar(C) * 4 + Ar(H) * 10 = 12 * 4 + 1 * 10 = 58

w(C) = Ar(C) * n/M(C₄H₁₀) * 100% = 12 * 4/58 * 100% = 82,76%

M(C₃H₈) = Ar(C) * 3 + Ar(H) * 8 = 12 * 3 + 1 * 8 = 44

w(C) = Ar(C) * n/M(C₃H₈) * 100% = 12 * 3/44 * 100% = 81,82%

Висновок : зі збільшенням числа атомів масова частина збільшується.