Відносна густина газу за азотом 0,6. Яка його відносна густина за киснем?пожалуста​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

M(N2) = 14 * 2  = 28 г/моль

Обчислимо відносну молярну масу газу

М(газу) = D(N2) * M(N2) = 0,6 * 28 = 16,8 г/моль

Молярна маса кисню:

М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

Знайдемо відносну густину за киснем:

D(O2) = М(газу)/M(O2) = 16,8/32 = 0,525