У складі речовини містяться Кальцій - 29,4% Сульфур - 23,5% Оксиген - 47,1% Вкажіть суму

індексів у визначеній формулі

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.

n(Ca):n(S):n(O)=29,4/40:23,5/32:47,1/16=0,735:0,735:2,95=1:1:4

CaSO4

Сумма индексов 1+1+4=6