7.Знайдіть молекулярну формулу речовини, що - - складається з C – 54,4%, O – 36,4%, Н – 9,1%.

Густина за воднем цієї речовини 44.​

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Арсеха.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C) = 54,4% або 0,544

w(O) = 36,4% або 0,364

w(H) = 9,1% або 0,091

D(H2) = 44

Найти: СхНуОz-?

Знайдемо молярну масу речовини :

M(СхНуОz) = D(H2) * M(H2) = 44 * 2 = 88 г/моль

Обчислимо  кількость всіх елементів

n(C) = w(C) * M(СхНуОz)/М(С) = 0,544 * 88/12 = 4 моль

n(H) = w(Н) * M(СхНуОz)/М(Н) = 0,091 * 88/1 = 8 моль

n(O) = w(О) * M(СхНуОz)/М(О) = 0,364 * 88/16 = 2 моль

n(C) : n(H) : n(O) = 4 : 8 : 2

Молекулярна формула речовини : С4Н8О2 - бутанова кислота