Знайти формулу вуглеводню який містить 80% (С) і 20% (н) Відносна густина за воднем 15


Ответы на вопрос

Отвечает Изоньярова Карина.

Якщо карбону 80%, то гідрогену 20%. (До речі - густина в % не вимірюється)...Є формула густини одного газу відносно іншого

.D = M(вуглеводню) / M(H₂). Ми з неї можемо порахувати молекулярну масу вуглеводню - М(вуглеводню) = М(Н₂) х D = 15 х 2 = 30.

Тепер підрахуємо атомну масу карбону в молекулі вуглеводню:

100% - 30

80% - х х = 30/100х 80 = 24 (це два атоми)

Підрахуємо гідроген - 30/100 х 20 = 6 (6 атомів). Формула вуглеводню