Терміново. Визначте об'єм водню ,який виділиться при взаємодії цинку масою 260 г з ортофосфатною

кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Марьяна.

Дано:

m(Zn)=260г

Знайти:

V(H2)-?

Розв:

3Zn + 2H3PO4 → Zn3(PO4)2 + 3H2

n(Zn)=260/65=3,84 моль

n(H2)=n(Zn)

V(H2)=3,84×22,4=86,016 л

Відповідь: 86,016л