Порівняйте маси 33,6л SO2 та 24,08*10 23 моль -1 H2S. c задачей пожалуйста, СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Дано:

V(SO2)=33,6л

N(H2S)=24,08×10²³ моль-¹

Знайти:

Порівняти маси

Рішення:

n(SO2)=33,6л/22.4л/моль= 1.5моль

m(SO2)=1.5моль×64г/моль=96г.

n(H2S)=24.8×10²³/6,02×10²³=4моль

m(H2S)=4моль×34г/моль=136г

Відповідь: маса H2S з кількістю частинок 24.08×10²³ більша, ніж маса SO2 з об'ємом 33,6л,

на 40 грамів