Визначте об'єм амоніаку (аміаку) NH3 масою 34г (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Відповідь:

11,4 л.

Пояснення:

Об’єм аміаку (NH3) масою 34 г можна визначити за законом ідеального газу: PV = nRT. Тут n – кількість молей NH3, R – газова постійна, T – температура в кельвінах, P – тиск.

Спочатку нам потрібно знайти кількість молей NH3. Молярна маса NH3 становить 17 г/моль. Отже, n = 34 г / 17 г / моль = 2 моль.

Далі нам потрібно знайти температуру в кельвінах. Припустивши, що температура дорівнює 25 °C, ми можемо перетворити її в кельвіни таким чином: T = 25 °C + 273 = 298 K.

Далі нам потрібно знайти тиск. Для цього приймемо стандартний тиск (1 атм).

Нарешті, ми можемо використати закон ідеального газу, щоб знайти об’єм 2 молей NH3 при 298 К і тиску 1 атм:

V = (nRT) / P = (2 моль * 8,31 Дж/моль K * 298 K) / (1 атм) = 11,4 л.

Отже, об’єм 34 г NH3 становить 11,4 л.