Відносна густина деякого газу за повітрям дорівнює 2,448. Визначте молярну масу цього газу.

Срочно1'11!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Виктор.

M(воздуха) = 29 г/моль

D = 2,448

M(газу) = D × M(воздуха) = 2,448 × 29 = 71 г/моль