СРОЧНО!! 40б Алюміній кількістю речовини 0, 6 моль повністю прореагував із розчином сульфатної

кислоти. Обчисліть об’єм газу(н.у.), що виділився під час реакції:11, 84 л18, 23 л20, 16 л28, 34 л

Ответы на вопрос

Отвечает Sladkova Milana.

Ответ:

Дано:

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

n(Al)=0,6моль

Знайти:

V(H2)-?

Рішення:

зробемо алгоритм:

0,6/2=х/3

х=0,9

n(H2)=0,9моль

знайдемо об'єм:

V=n×Vm=0,9моль×22.4л/моль=20,16л

Відповідь: 20,16 л