Обчислити масову частку елементів у сполуці Дано:H2 Cr2 07Срочно! даю 50 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Масову частку хімічних елементів у сполуці H2Cr2O7 можна обчислити, поділивши масу кожного елемента на загальну масу сполуки.

Загальна маса сполуки обчислюється додаванням атомних мас кожного елемента. Атомні маси водню, хрому та кисню дорівнюють відповідно 1,00794, 51,9961 та 15,9994.

Отже, загальна маса сполуки дорівнює (1,00794 + 2*51,9961 + 7*15,9994) = 183,9072.

Масова частка водню в сполуці становить (1,00794/183,9072) = 0,00549.

Масова частка хрому в сполуці становить (2*51,9961/183,9072) = 0,2825.

Масова частка кисню в сполуці становить (7*15,9994/183,9072) = 0,7121.

Отже, масова частка хімічних елементів у сполуці H2Cr2O7 для водню становить 0,00549, для хрому — 0,2825, для кисню — 0,7121.