Допишіть рівняння, розрахуйте коєфіцієнти: S+O2 → SO2+ O2 → SO3 + H2O → H2SO4 + Cu(OH)2 →


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.
S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 +H2O =H2SO4

H2SO4 + Cu(OH)2 = CuSO4 + 2H2O