Обчисліть який об’єм кисню витратився на згоряння етену об’ємом 10 л (н.у)


Ответы на вопрос

Отвечает Манчук Таня.

Відповідь:

C2H4+3O2=2CO2+2H2O

V(C2H4):V(O2)=1:3

V(O2)=10*3=30л

Пояснення: