1. Мідь масою 3,2 г сполучилась з киснем при нагріванні.Який об’єм кисню витратився? 2.Магній

згорів в атмосфері кисню,внаслідок чого утворився магній оксид масою 16 г.Який об’єм кисню витратився? 3.Сірка кількістю речовини 0,2 моль згоріла в атмосфері кисню.Який об’єм кисню витратився? Допоможіть будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Еркинбеков Абылай.
1:
Дано:
m (Cu) = 3,2г
V (O2) -?

2Cu + O2 = 2CuO
n=2м ⠀n=1м
M=64 ⠀V=22,4
1) n(Cu) = 3,2/64 = 0,05 моль
2) n (O2) = 0,05*1/2 = 0,025 моль
3) V (O2) = 0,025*22,4 = 0,56 литров

2:
Дано:
m (MgO) = 16г
V (O2) -?

2Mg + O2 = 2MgO
n=2⠀ ⠀ n=1
M=24⠀ V=22,4

1) n(Mg) = 16/24 = 0,666 моль
2) n (O2) = 0,666*1/2 = 0,333 моль
3) V (O2) = 0,333*22,4 = 7,46 литров

3:
Дано:
n(S) = 0,2моль
V (O2) -?

S⠀ + ⠀ O2 = SO2
n=1⠀ ⠀ n=1
M=32⠀ М=22,4

1) n (O2) = n(S) = 0,2 моль
2) V(O2) = 0,2*22,4 = 4,48 литров