ПРОШУ РЕШИТЕ ВСЕ ЗАДАЧИ Бали:6) Вирішіть задачу. У розчині, маса якого 325 г, міститься 87 г натрій

гідрокисду. Обчисліть масову частку лугу в розчині. 2.(Бали:6) Вирішіть задачу. Обчисліть масу цукру та води, що необхідні для приготування розчину масою 400 г і масовою часткою цукру 7%

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:

я не знаю как решить 1 ну а ето 2


Отвечает Герасимчук Андрей.
  1. Для обчислення масової частки лугу в розчині спочатку визначимо масу розчину, яка не є натрій гідроксидом. Це можна зробити шляхом віднімання маси натрію гідроксиду від загальної маси розчину:
  2. Маса розчину без натрію гідроксиду = Маса розчину - Маса натрію гідроксиду
  3. Маса розчину без натрію гідроксиду = 325 г - 87 г = 238 г
  4. Тепер можемо обчислити масову частку лугу в розчині, використовуючи формулу:
  5. Масова частка лугу = (Маса натрію гідроксиду / Маса розчину) * 100%
  6. Масова частка лугу = (87 г / 325 г) * 100% ≈ 26.77%
  7. Таким чином, масова частка лугу в розчині становить приблизно 26.77%.
  8. 2 Для обчислення маси цукру та води, які необхідні для приготування розчину, спочатку визначимо масу цукру в розчині. Це можна зробити, використовуючи масову частку цукру і загальну масу розчину:
  9. Маса цукру = Масова частка цукру * Маса розчину
  10. Маса цукру = 7% * 400 г = 0.07 * 400 г = 28 г
  11. Тепер, щоб обчислити масу води, можемо відняти масу цукру від загальної маси розчину:
  12. Маса води = Маса розчину - Маса цукру
  13. Маса води = 400 г - 28 г = 372 г
  14. Таким чином, для приготування розчину масою 400 г і масовою часткою цукру 7% необхідно 28 г цукру та 372 г води.