До розчину масою 500 г з масовою часткою розчиненого цукру 20% долили 100мл води. Обчисліть масову

частку розчиненого цукру в новому розчині. Відровідь округліть до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаханова Алина.

Ответ:

10%

Объяснение:

Решаем по правилу креста.

12%(раствор) (х-0) массовых частей

х%

0%(вода) (12-х) массовых частей

пропорция:

(х-0)=500г (х-0)/(12-х)=500/100

(12-х)=100г х=10%