M(розчину)=200г w(кислоти)= 9% m(h2o)-? m(кислоти)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Илья.

Ответ:

m(кислоти) = m(розчину) × w(кислоти) m(розчину) = m(кислоти) : w(кислоти)

Підставляючи дані з умови, отримаємо:

m(кислоти) = 200 г × 0.09 = 18 г m(розчину) = m(кислоти) / w(кислоти) = 18 г : 0.09 = 200 г

Таким чином, маса кислоти в розчині становить 18 г, а маса води становить 200 г - 18 г = 182 г.

Отвечает Павлова Милена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 200 г

w(кислоти) = 9% або 0,09

Найти: m(кислоти)- ? m(Н2О) -?

1. Обчислимо масу кислоти, яка необхідна для виготовлення розчину

m(кислоти) = m(р-ну)  * w(кислоти) = 200 * 0,09 = 18 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(кислоти) = 200 - 18 = 182 г