Густина невідомого газу за амоніаком (NH3) дорівнює 3,41. Обчисліть масу 33,6 л (н.у.) цього газу.

dayu 50 balov

Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

Объяснение:

Дано:

D(NH3)=3.41

V(газу)=33.6л

m(газу)=?

m(газу)=n•M

n=V/Vm =33.6/22.4=1.5моль газу

M(газу)=D•M(NH3)=3.41•(14+3•1)=3.41•17= 58г/моль

m(газу)=1.5•58= 87г