До розчину масою 80 г з масовою часткою розчиненої речовини 0,02 до-бавили речовину масою 20 г. Яка

масова частка нового розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Софья.

Ответ:Дано:

m (розчину) = 80 г

w=15%

m (H2O) = 120 г

w (речовини) = ?

Розв"язок:

m=80+120=200

m = 15 * 200:100=30%

Відповідь : w=30%

Объяснение: