Задача Виведіть формулу алкену, відносна густина парів якого за повітрям дорівнює 2,41.


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Леонид.

Ответ:

С5Н10 - пентен

Объяснение:

M алкену=29×2.41=70г/моль

СnH2n=70

14x=70

x=5

Отвечает Калесникова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

CnH2n

D(CnH2n)возд=2.41;

Найти

CnH2n-?

Решение:

D(CnH2n)возд=M(CnH2n)/M(возд) =>Mr(CnH2n)=D(CnH2n)возд*M(возд)=

=29*2.41=70 г/моль;

Mr(CnH2n)=Ar(C)*n+Ar(H)*2n=70

12n+2n=70

n=70/14=5

C5H10 -пентен