Складіть рівняння термічного розкладу для таких нерозчинних основ: а) Mg(OH)2 = … + …б) Au(OH)3 =

… + …в) Cr(OH)3 = … + …г) Ca(OH)2 = … + …2. Впишіть пропущені речовини:а) … + HCl = FeCl3 + …б) KOH + … = K3PO4 + …в) … + … = Cu(NO3)2 + H2Oг) NaOH + … = Na2SO4 + …​

Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

1.

а) Mg(OH)2 = MgO + H2O

б) 2Au(OH)3 = Au2O3 + 3H2O

в) 2Cr(OH)3 = Cr2O3 + 3H2O

г) Ca(OH)2 = CaO + H2O

2.

а) 2Fe + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2

б) 3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O

в) CuO + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O

г) 2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O