ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 100 БАЛІВ. В 120г. 10%розчину цукру розчинили ще 40г. цукру. Обчисліть

масову частку цукру в утвореному розчині. Якщо можете напишіть ще будь ласка дано.Я поставлю 5 зірок, найкращу відповідь, допоможіть тільки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Левичева Катя.

Буду решать пропорциями, т.к так легче.

120г - 100%

12 г = х - 10%

(10×120):100= 12 грамм раствора

12+40=52 гр.

120+40=160

160 - 100%

40 - х = 25%

Ответ: 25%