1. 24г солі розчинили у воді і отримали 120г частку солі у цьому розчині. розчину. Обчисліть масову

2. До 200 г води додали 40г цукру. Обчисліть масову частку цукру в утвореному розчині. 3. Визначіть масу солі, яка міститься у розчині масою 50г з масовою часткою солi 2%. 4. Обчисліть масу осаду, який утвориться при зливанні аргентум нітрату з 117r розчину натрій хлориду з масовою часткою натрій хлориду 0,1​.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковач Кристина.

Ответ:

Объяснение:

1)

120 - 24 = 96 г маса солі

96 : 120 *100% = 80% масова частка солі в цьому розчині

2)

200 + 40 = 240 г маса нового розчину

40 : 240 * 100% = 16,67% масова частка цукру в утвореному розчині

3)

50 * 2% : 100% = 1г маса чистої солі

4)

NaCl + AgNO3 → AgCl + Na(NO3)

Знайдемо масу чистого натрій хлориду:

m(NaCl) = 170 * 0,1 = 17 (г)

Відносна молекулярна маса натрій хлориду дорівнює:

М(NaCl) = 23 + 35 = 58 г/моль

Знайдемо кількість NaCl

n(NaCl) = m(NaCl)/M(NaCl) = 17/58 = 0,29(моль)

З РХР бачимо, що

n(NaCl) = n(AgCl) = 0,29(моль)

М(AgCl) = 108 + 35= 143 г/моль

m(AgCl) = n(AgCl) * M(AgCl) = 0,29 * 143, = 41,47(г)