Обчісліть масу води яка містить 18 ×10/ 23 степені молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Круглякова Антонина.

Ответ:

молярная масса H2O= 2+16=18

18.06×10²³÷6.02×10²³=2 моля

2×18=36г