Скільки молекул міститься в кисні кількістю речовини 2 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бейфус Маша.

Объяснение:

Дано:

n(O2)=2моль

N(O2)=?

N(O2)=n×Na= 2×6.02×10²³=1.204×10²⁴