Обчисліть густину за аміаком газової суміші. яка складається з 75% водню та 25% азоту (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Станислав.

Ответ:

Щоб знайти відносну густину за воднем суміші необхідно середню молярну масу суміші поділити на молярну масу водню. Середня молярна маса суміші дорівнює сумі добутків молярної маси газу на його об'ємну частку. М газової суміші =М(метану)·Ф(метану)+М(кисню)·Ф(кисню) = 16×0,75+32×0,25= 20. D=20÷2=10

Объяснение: