Даю 25 балов Скласти формулу речовини за валентністю елементів, обчисліть її відносну молекулярну

масу та масову частку оксигену в ній:(II)CI(Vll)O

Ответы на вопрос

Отвечает Добронравов Дмитрий.

Cl2O7;

Mr(Cl2O7) = Ar(Cl) * N(Cl) + Ar(O) * N(O) = 35,5 * 2 + 16 * 7 = 183;

ω(O) = N(O) * Ar(O) * 100% / Mr(Cl2O7) = 7 * 16 * 100% / 183,0 = 61,2%.