Срочно помогите пожалуйста. Знайдіть суму коефіцієнтів можливих реакцій, врахуйте, що утворюються

середні солі 1)SO3+KOH 2)Pb+ZnSO4 3)Li2SO4+H2S 4)H2SO4+NaOH. 9 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Георгий.

Відповідь:

1)   SO3+2KOH =K2SO4 сума=4

4   H2SO4+2NaOH.=Na2SO4+2H2O сума=8

Пояснення: