Задача Для збереження деревини від гниття використовують цинк хлорид (ZnCl2). Обчисліть його

молярну масу.

Ответы на вопрос

Отвечает Маланина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Молярна маса речовини дорівнює сумі атомних мас усіх елементів, які входять до складу речовини з урахуванням їхніх індексів, і має розмірність г/моль.

М(ZnCl2) = М(Zn) + M(Cl) * 2 = 65 + 31,5 * 2 = 136 г/моль