Для збереження деревини від гниття використовують цинк хлорид (ZnCl.). Обчисліть його молярну масу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

Mr(ZnCl) =Ar(Zn) +Ar(Cl) =65+35=100