Скільки молекул гелію міститься в кульці об'ємом 5,6 літрів​


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(Не) = 5,6 л

Найти: N(Не) - ?

Обчислимо кількість речовини гелію

n(Не) = V(Не) / Vm = 5,6 / 22,4 = 0,25 моль

N = n(Не) * Na = 0,25 * 6,02 * 10²³ = 1,505 * 10²³ молекул