Виведіть молекулярну формулу вуглеводню масова частка Карбону в якому становить 85,7% , а

відносна густина за воднем 28.

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.

Відповідь:

w(C)=85,7%=0,857

Mr(C)=12

Mr(H)=1

Mr(CxHy)=28*2=56

x(C)=56*0857/12=4

y(H)=(56-(12*4))/1=8

C4H8

Пояснення:

Отвечает Литвинко Анастасия.

Дано:

CxHy

ω(C) = 85,7%

D H2(CxHy) = 28

Знайти:

CxHy - ?

Розв'язання:

1) M(CxHy) = D H2(CxHy) * M(H2) = 28 * 2 = 56 г/моль;

2) ω(H) = 100% - ω(C) = 100% - 85,7% = 14,3%;

3) N(C) = (ω(C) * Mr(CxHy)) / (Ar(C) * 100%) = (85,7% * 56) / (12 * 100%) = 4;

4) N(H) = (ω(H) * Mr(CxHy)) / (Ar(H) * 100%) = (14,3% * 56) / (1 * 100%) = 8;

5) C4H8.

Відповідь: Невідома речовина - C4H8.