3. ,,Спіймай помилку,, указавши правильнi коефіцієнти. A CH,+0₂=CO₂ + 2H₂O; B ZnO+2NaOH = Na ZnO₂ +

H₂O; B 2K+ H₂O=2KOH + H₂ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Караван Катя.

Ответ:

1)2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCO3 = CaO+CO2

CaO + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + H2O

2)Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2

ZnSO4 + 2KOH = Zn(OH)2 + K2SO4

Zn(OH)2 = ZnO + H2O

ZnO + 2HCI = ZnCl2 + H2O

3)2AI + 3H2SO4 = A13(SO4)3 + 3H2

Al2(SO4)3 + 6NaOH = 2A(OH)3 + 3Na2SO4

2A(OH)3 = A1203 + 3H20

A1203+6HNO3 = 2A/(NO3)3 + 3H2O

4)S+ O2 = SO2

2502+02=2503