Знайти масові частки елементів у сполуці формула якої C2H6O2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Mr[C2H6O2] = Ar[C] * 2 + Ar[H] * 6 + Ar[O] * 2 = 12.0107 * 2 + 1.00794 * 6 + 15.9994 * 2 = 62.06784 = 62

Объяснение: