СРОЧНО Вирішіть задачу. У розчині, маса якого 325г, міститься 87 г натрій гідрокисду. Обчисліть

масову частку лугу у розчині. 2.(Бали:6) Вирішіть задачу. Обчисліть масу цукру і води, що необхідні для приготування розчину масою 400 г і масовою часткою цукру 7%

Ответы на вопрос

Отвечает Арабчикова Анастасия.

Ответ:

Я 1 не решил, но второе да!

Объяснение:

2 завдання)

Дано:

m(розчину) - 400 г

w(цукру) - 7% або 0,07

Знайти:

m(H2O)

m(цукру)

Рішення:

m(цукру)= m(розчину) * w(цукру) = 400 * 0,07=28 г

m(H2O) = m(розчину) -- m(цукру) = 400 - 28=372 г