3).Напишіть рівняння реакцій взаємодії води з речовинами. Калію оксид, Кальцію оксид.Літію оксид,

Сульфур4,осид,Вуглекыслого газу​

Ответы на вопрос

Отвечает Пчелкин Андрей.

Ответ:

K2O+H20=2KOH

CaO+H2O=Ca(OH)2

Li2O+H2O=2LiOH

SO2+H2O=H2SO3

CO2+H2O=H2CO3