Складіть рівняння реакцій для здійснення таких перетворень:а) C → CO2 → H2CO3 → Na2CO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Гросман Юлия.

Ответ: C + O2 = CO2

CO2 + H2O = H2CO3

H2CO3 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

Объяснение: