1.Складіть генетичний ряд літію та складіть рівняння реакцій для його перетворення. 2. Складіть

рівняння реакцій для здійснення таких перетворень: C → CO2 → H2CO3 → Na2CO3 K → K2O → KOH → K2SO4 Fe → FeO → FeSO4 → Fe(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Бундаш Олег.

Ответ:

2)

a) C + O2 = CO2

b) CO2 + H2O = H2CO3

c) H2CO3 + Na2 = Na2CO3 + H2

a) 2K + O2 = 2K2O

b) K2O + H2O = 2KOH

c) 2KOH + SO3 = K2SO4 + H2O

a) 2Fe + O2 = 2FeO

b) FeO + SO3 = FeSO4

c) FeSO4 + 2H2O = Fe(OH)2 + H2SO4