Обчисліть масову частку солі в розчині отриманому змішуванням 5,2 г солі та 34,8 г води СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Парфёнов Дмитрий.

Ответ:

m(р-ну)=m(солі)+m(води)=5,2+34,8=40г

w(солі)=m(солі)/m(р-ну)*100%=5,2/40*100=13%

Объяснение: