2. Яку масу солі та об'єм води треба взяти для приготування розчину масою 400 г з масовою часткою

солі в розчині 0,2?пж пж пж пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Валитов Эрнест.

m(p-pa)= 400

w(NaCl)= 0.2

m(p-B)-?

w =  \frac{m(nacl)}{m(p - pa)}

отсюда:

0.2*400=m(NaCl)

m(NaCl)= 80