У воді масою 200 г розчиняється сіль ферум(ІІ) сульфат масою 62,3 г. Обчисліть масову частку

ферум(ІІ) сульфату в розчині. 97 балов!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Привалова Анна.

Ответ: 23,75%

Дано:

m(H2O) = 200 г

m(FeSO4) = 62,3 г

ω(FeSO4)-?

Объяснение:

m(p-pa FeSO4) = m(FeSO4)+m(H2O) = 200 г + 62,3 г = 262,3 г

ω(FeSO4) = m(FeSO4)/m(p-pa FeSO4) = 62,3 г/262,3 г = 0,2375 или 23,75%

Ответ: 23,75%