До розчину Купрін хлориду масою 130 г з масовою часткою речовини 40%. Добили 70 г води . Яка масова

Частка солі в новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Придня Анжела.

Ответ:

26%

Объяснение:

m (р-ни) = 130×40÷100%=52

w \frac{52}{130 + 70}  \times 100\%

W= 26%